16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Куяльницькій ОТГ планують опитати мешканців про напрямки розвитку громади
3 серпня у приміщенні Куяльницької сільської ради відбулася зустріч Віктора Бондарука, радника з регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, з посадовцями Куяльницької ОТГ, які опікуються питаннями планування розвитку громади.
Мета цієї зустрічі – надати консультативну допомогу щодо особливостей аналізу результатів опитування мешканців громади у контексті оцінки факторів, що впливають на її стратегічний розвиток.
«Ми плануємо розробити стратегію розвитку громади, але не маємо досвіду такої діяльності. Наразі розпочалась робота зі збору соціально-економічної інформації, обробки статистичних даних тощо. Важливим є також врахування думки мешканців щодо того які проблеми є найбільш нагальними і які завдання вони вважають першочерговими», – зазначила заступник Куяльницького сільського голови Софія Ходюк.
Віктор Бондарук порекомендував провести опитування мешканців максимально збалансовано, щоб отримати інформацію від усіх населених пунктів громади, а також якісно провести опитування місцевих підприємців. Посадовцям також були передані зразки анкет на надана методична допомога щодо їх обробки.


