skip to Main Content

У Куяльницькій ОТГ планують опитати мешканців про напрямки розвитку громади

3 серпня у приміщенні Куяльницької сільської ради відбулася зустріч Віктора Бондарука, радника з регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, з посадовцями Куяльницької ОТГ, які опікуються питаннями планування розвитку громади.

Мета цієї зустрічі – надати консультативну допомогу щодо особливостей аналізу результатів опитування мешканців громади у контексті оцінки факторів, що впливають на її стратегічний розвиток.

«Ми плануємо розробити стратегію розвитку громади, але не маємо досвіду такої діяльності. Наразі розпочалась робота зі збору соціально-економічної інформації, обробки статистичних даних тощо. Важливим є також врахування думки мешканців щодо того які проблеми є найбільш нагальними і які завдання вони вважають першочерговими», – зазначила заступник Куяльницького сільського голови Софія Ходюк.

38501150_1728298547291717_8244535628453117952_n

Віктор Бондарук порекомендував провести опитування мешканців максимально збалансовано, щоб отримати інформацію від усіх населених пунктів громади, а також якісно провести опитування місцевих підприємців. Посадовцям також були передані зразки анкет на надана методична допомога щодо їх обробки.

Back To Top