У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Лісках Кілійської ОТГ будують амбулаторію
У селі Ліски Кілійської ОТГ триває будівництво амбулаторії групової практики, яка обслуговуватиме жителів села Ліски – це близько 1500 людей, та найближчих селищ. Фінансування проекту здійснюється за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів, – повідомляє прес-служба Одеської обласної ради.
«Наразі завершено будівництво фундаменту, підведені інженерні мережі,і найближчим часом робоча бригада розпочне зводити стіни. Загальна вартість проекту складає близько 5-ти мільйонів гривень, 10-15 відсотків від цієї вартості буде профінансовано з місцевого бюджету», – повідомив голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко.
ФОТО: прес-служба Одеської обласної ради


