skip to Main Content

У Лісках Кілійської ОТГ будують амбулаторію

У селі Ліски Кілійської ОТГ триває будівництво амбулаторії групової практики, яка обслуговуватиме жителів села Ліски – це близько 1500 людей, та найближчих селищ. Фінансування проекту здійснюється за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів, – повідомляє прес-служба Одеської обласної ради.

«Наразі завершено будівництво фундаменту, підведені інженерні мережі,і найближчим часом робоча бригада розпочне зводити стіни. Загальна вартість проекту складає близько 5-ти мільйонів гривень, 10-15 відсотків від цієї вартості буде профінансовано з місцевого бюджету», – повідомив голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко.

ФОТО: прес-служба Одеської обласної ради

Back To Top