16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
У Любашівській ОТГ відбувся семінар про перші кроки громади після виборів
У Любашівській об’єднаній територіальній громаді Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 11 травня провів виїзний семінар на тему: «Перші кроки та рішення новостворених ОТГ щодо становлення систем управління. Реорганізація сільрад».
У заході взяли участь депутати, яких було обрано під час перших виборів 29 квітня 2018 року, голови сільських рад, що увійшли до ОТГ, та посадові особи селищної ради.
Відкриваючи семінар, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов та радник Центру Оксана Гуненкова привітали новообраних депутатів ради ОТГ з успішним проходженням місцевих виборів та побажали подальшої плідної та злагодженої роботи задля успішного розвитку громади.
Під час заходу учасники розглядали першочергові заходи, що необхідно вжити для забезпечення функціонування громади впродовж першого року після набуття повноважень новообраною радою ОТГ.
Радник Одеського ЦРМС Оксана Гуненкова роз’яснила новообраним депутатам питання, що необхідно розглянути під час проведення першої сесії, також детально зупинилась на питаннях організації роботи старост та формуванні старостинських округів, основних етапах реорганізації сільських рад, що увійшли до ОТГ, та оформленні трудових відносин у цих процесах.


