У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Ренійській міській громаді почав працювати цех, де збирають деталі для електромобілів
Як інформує місцеве видання, виготовлені в цеху комплектуючі будуть експортуватися до Італії.
Поки що в цеху функціонує перша лінія виробництва, де працюють 20 жінок і 5 чоловіків. Щойно вони остаточно опанують процес виробництва, за кілька тижнів запустять другу лінію, і таким чином до літа персонал збільшиться до 80-90 осіб.
Більше про це читайте тут: bit.ly/2PqmnSA

