skip to Main Content

У Ренійській міській громаді почав працювати цех, де збирають деталі для електромобілів

Як інформує місцеве видання, виготовлені в цеху комплектуючі будуть експортуватися до Італії.
Поки що в цеху функціонує перша лінія виробництва, де працюють 20 жінок і 5 чоловіків. Щойно вони остаточно опанують процес виробництва, за кілька тижнів запустять другу лінію, і таким чином до літа персонал збільшиться до 80-90 осіб.
Більше про це читайте тут:  bit.ly/2PqmnSA
Back To Top