skip to Main Content

У селах Маразліївської громади почалися роботи з освітлення вулиць

Маразліївська об’єднана громада Білгород-Дністровського району розпочала масштабні роботи з освітлення вулиць сіл. Як повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, з місцевого бюджету на відповідні роботи виділено 150 тис. грн. З цих коштів 68 тис. 610 грн спрямовано на освітлення Долинівки, 12 тис. 350 грн – Широкого, 11,5 тис. грн – Маразліївки.

«Долинівка – це село, яке ніколи не було центром колишніх сільських рад, і ніхто навіть не міг подумати, що тут буде сучасний навчально-виховний комплекс, новий водогін Крім того, жителі села Долинівка отримали нові зупинки для більш зручного очікування громадського транспорту. А малеча та школярі проводять своє дозвілля на новому дитячому ігровому майданчику. Тепер за рахунок коштів з власного бюджету та з урахуванням думки жителів, пропозицій депутатів та активістів у квітні розпочався перший етап благоустрою – встановлення нових ліхтарів з енергозберігаючими лампами на трьох неосвітлених вулицях цього села», – розповіли у виконкомі.

У травні розпочалася робота з освітлення вулиць у Маразліївці, а незабаром вона стартує і в Широкому.

освітлення2

ФОТО: Маразліївська сільська рада

Back To Top