skip to Main Content

У Шабівській ОТГ відбувся кущовий семінар для освітян

6 листопада в с. Салгани (Шабівська ОТГ) відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування, працівників освіти та громадських активістів “Критерії формування спроможної освітньої мережі громади”.

Метою семінару було підвищити рівень знань учасників щодо ефективного управління освітою в ОТГ, сприяння кращому розумінню критеріїв формування спроможної освітньої мережі, надання можливостей обмінятися досвідом.

З вітальним словом виступила керівник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Юлія Молодожен, яка повідомила слухачам, що це один з пілотних проєктів  – проведення кущових семінарів в громадах, і наскільки такий формат буде цікавий, визначати саме учасникам.

На сьогодні багатьох лякає процес оптимізації шкіл. Коли він є доцільним, які вимоги до опорних шкіл, як вирішити проблеми з підвезенням дітей, як розрахувати кількість класів та класів-комплектів, що робити з позашкільною освітою, як спілкуватися керівництву громади з батьками та вчителями, – саме на ці питання амагалися отримати відповіді представники ОТГ Білгород-Дністровського району разом з експертом Програми “U-LEAD з Європою” Сергієм Дятленком.

Всі громади району створювалися в різні роки, і по-різному намагалися формувати систему управління освітою, тому обмін досвідом з колегами, зокрема директоркою Олексіївського ліцею Маразліївської ОТГ Іриною Гайцук дав можливість зрозуміти, в якому напрямку рухається кожна ОТГ.

Учасники семінару відзначили його корисність і цікавість та запропонували продовжити цю позитивну практику – проведення кущових семінарів.

Back To Top