skip to Main Content

У Шабівській ОТГ вирішують питання водозабезпечення

У селі Бритівка Шабівської ОТГ буде побудовано артезіанську свердловину з насосною та водопровідною вежею на 25 кубометрів. У селі проживають понад 2,5 тисячі жителів, однак централізоване водопостачання є не всюди і функціонує лише одна артезіанська свердловина. Мешканці приватних господарств користуються завезеною водою.

Загальна вартість робіт складає 900 тисяч гривень, з яких 400 тисяч профінансовано з місцевого бюджету і 500 тисяч – з обласного. На даний час підготовлено проектно-кошторисну документацію, після того як буде укладено договір з підрядною організацією, розпочнуться роботи.

Крім того, у селищі Прибрежне Шабівської громади за місцеві кошти проводяться роботи по встановленню водонапірної башти та облаштування санітарної зони.

Back To Top