skip to Main Content

У школах об’єднаних громад Одеської області встановлюють енергозберігаючі вікна

Дві школи – Новокальчевська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новокальчевської об’єднаної територіальної громади Березівського району та Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Коноплянської ОТГ Іванівського району Одеської області – долучилися до впровадження енергозберігаючих заходів.

Як повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, у Новокальчевській школі, де навчаються 115 учнів, встановили 82 нових металопластикових енергозберігаючих вікна та п’ять дверей. Роботи проведено за кошти обласного бюджету та бюджету ОТГ.

У опорному закладі Коноплянської об’єднаної територіальної громади замінили 130 старих вікон на нові енергозберігаючі склопакети.

Зазначимо, що у листопаді за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» для представників Коноплянської ОТГ було проведено семінар на тему: «Система енергоменеджменту як інструмент підвищення енергоефективності в ОТГ», під час якого експерти Програми розповіли про необхідність проведення відповідних заходів, зокрема щодо енергомоніторингу, енергозбереження та енергоефективності, а також  інструменти їх реалізації

Back To Top