skip to Main Content

У Старокозацькій ОТГ навесні запрацює Дністровська вітроелектростанція

Як інформує Одеська обласна рада, ВЕС складається з 10 вітротурбін загальною потужністю 40 МВт.
«При запуску Дністровської ВЕС загальний об’єм податків від енергетики в громаді будуть наближатися до 8-9 мільйонів на рік. Збільшення доходів до бюджету з цього — для нас дуже важливе питання, враховуючи два останні неврожайні роки», — повідомив голова Старокозацької громади Вадим Бойко.
Також нагадаємо, що згідно з меморандумами, що були підписані з громадами у межах реалізації проєкту Дністровської ВЕС, соціальні інвестиції компанії у розвиток регіону складатимуть близько 2 000 000 євро.

 

Back To Top