skip to Main Content

У Великомихайлівській ОТГ відбувся тренінг зі стратегічного планування

15 березня Одеський ВП ЦРМС провів тренінг зі стратегічного планування у Великомихайлівській ОТГ.

Директор Центру Юлія Молодожен ознайомила учасників семінару з правовими підставами розробки стратегій розвитку територій.

Докторант ОРІДУ НАДУ Олеся Голинська представила напрямки взаємодії стратегії та бюджетного процесу.

На семінарі учасники отримали знання про основні засади стратегічного планування розвитку громади та взаємозв’язок стратегічного планування програмно-цільовим методом формування бюджету.

Back To Top