skip to Main Content

У Южненській міській громаді молодь планує впровадити екологічний проєкт

Як інформує молодіжна рада громади, під час зустрічі з педагогами-організаторами та заступниками директорів шкіл з виховної роботи Южного обговорили саме екологічні ініціативи молодих активістів.
“Ми хочемо долучитися до Всеукраїнської екологічної толоки. Будемо збирати макулатуру, пластик, батарейки та здавати на переробку до 27 квітня. Молодіжна рада створила школу сортування сміття, яку хочемо запропонувати проводити для учнів”, – розповіла заступниця голови молодіжної ради Анна Резва.
Спочатку робота розпочнеться з найпростішого: папір, пластик, батарейки. Потім подадуть заявку щодо металу та скла. Партнери молодіжної ради встановлять тари для пластику на територіях шкіл.
Back To Top