У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Одещини
Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Сумської, Одеської, Черкаської, Чернігівської, Волинської та Тернопільської областей. Відтепер ці громади матимуть підстави для переходу на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідних розпоряджень КМУ.
«Громади зможуть самостійно забезпечити належний рівень надання послуг: у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, ЖКГ. Прийняття розпорядження дозволить виконати зобов’язання Уряду перед громадами, щодо їх фінансового забезпечення, кадрових ресурсів та розвитку інфраструктури», — зазначив Геннадій Зубко.
У перспективному плані формування територій громад Одеської області уточнюється склад Петрівської та Красносільської громад, а також доповнюється Мологівською та Таїровською громадами.

