skip to Main Content

В Одесі презентували систему охорони здоров’я eHealth

3 листопада в Одесі Міністерством охорони здоров’я України спільно з Департаментом охорони здоров’я Одеської ОДА в рамках реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я було організовано семінар для керівників закладів охорони здоров’я Одеської та Миколаївської областей.

В ході семінару учасникам було презентовано електронну систему охорони здоров’я eHealth, етапи її впровадження. На семінарі обговорили фінансові та технічні аспекти впровадження системи, представлені медичні інформаційні системи.

Back To Top