skip to Main Content

В Одесі відбудеться тренінг з енергетичного менеджменту

Проект USAID разом із громадською організацією “Школа енергоефективності” проводитиме 13-17 березня в місті Одесі тренінги “Програми базового навчання з енергетичного менеджменту для міських, районних, обласних адміністрацій в Одеській області”.

Попередня програма 21-02-2017

Back To Top