16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
В Одеському ЦРМС відбувся семінар про ефективне управління ресурсами
Представники органів місцевого самоврядування Одеської області взяли участь у семінарі “Ефективне управління ресурсами. Цифрові та соціальні медіа, засоби комунікації, управління зв’язками зі ЗМІ”, який 12 червня провели радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.
Метою навчального заходу стало роз’яснення результатів і можливостей децентралізації в Україні, фінансових питань і основ роботи з соціальними медіа.
Радник з питань децентралізації Оксана Гуненкова розповіла про поточний стан та перспективи розвитку процесів децентралізації в Україні та Одеській області і використання міжмуніципального співробітництва
для ефективного управління ресурсами. Радник з питань регіонального розвитку Віктор Бондарук повідомив про новий етап регіонального розвитку України і роботу Державного фонду регіонального розвитку.
З cучасним бюджетним устроєм та бюджетною децентралізацію учасників ознайомила радник з питань управління місцевими фінансами Олеся Голинська, а радник з питань комунікації Євгенія Генова провела інтерактивну лекцію про основні засоби комунікації.






