skip to Main Content

“В освітній субвенції на 2017 рік закладено 300 млн для навчальних закладів ОТГ”, – Лілія Гриневич

Школа як центр громади є основою успішної децентралізації, а Уряд сприятиме розвитку опорних шкіл та допомагатиме об’єднаним територіальним громадам розвивати якісну освіту. Про це зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на відкритті конференції «Україна на шляху децентралізації освіти».

Вона наголосила, що в освітній субвенції на 2017 рік закладено  200 млн гривень на автобуси для опорних шкіл, 300 млн грн. – для навчальних закладів об’єднаних територіальних громад та ще додатково 300 млн грн. на обладнання кабінетів для вивчення природничих наук в опорних школах.

“Ми хочемо спонукати об’єднані територіальні громади розвивати успішну освіту. Нам потрібна школа побудована на партнерстві  між батьками, учителями та дітьми. І головне – школа має стати центром громади”, – додала Лілія Гриневич.

Back To Top