skip to Main Content

Відбір територіальних громад для підтримки у формуванні спроможної освітньої мережі та мережі надання послуг первинної медичної допомоги

До уваги громад!
Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe оголошує про відбір територіальних громад для підтримки у формуванні спроможної освітньої мережі та мережі надання послуг первинної медичної допомоги.

Як ми будемо проводити відбір?
Для участі у цій ініціативі буде відібрано 100 територіальних громад (по 50 на кожну з мереж), населення яких не перевищує 50 тисяч жителів.
Які основні критерії?
Визначальними у відборі будуть мотивація та готовність здійснити зміни у формуванні спроможних мереж. Одна громада може взяти участь у робочій групі з формування лише однієї мережі.
Як відбуватиметься підтримка?
Відібрані територіальні громади будуть об’єднані у робочі групи (4 за кожним напрямом) та протягом 6-8 місяців працюватимуть з колегами із інших громад над плануванням та формуванням відповідних мереж. Уся діяльність груп, що включатиме навчальний компонент, можливості обміну досвідом та спілкування з представниками громад, які успішно пройшли цей шлях, а також консультативну підтримку, здійснюватиметься онлайн.
Коли це буде?
З 15 квітня до кінця 2021 року (зустріч з презентації результатів у грудні 2021 року). Усі заходи є безкоштовними для учасників.
Як взяти участь?
Для участі у відборі необхідно заповнити форму, яку громади отримали на пошти від ULEAD Одеського регіонального офісу (лист №29), та до 18:00 18 березня 2021 року надіслати її на адресу regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши: назву мережі, назву громади та область.

Створюємо нову якість послуг разом!
Back To Top