skip to Main Content

Відбулася онлайн консультація для Цебриківської ОТГ

Оптимізація освітньої мережі стала темою онлайн консультації, яку для Цебриківської ОТГ 27 квітня провели радниці Одеського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” Олеся Голинська і Оксана Гуненкова. До обговорення також долучилася керівниця регіональнлшл офісу Юлія Молодожен.

Консультація була організована за запитом громади та стосувалася питань вибору варіанту оптимізації мережі закладів освіти з метою покращення якості освітнього процесу та підвищення рівня освітніх послуг.

Особливу увагу радниці звернули на процедури громадських обговорень при оптимізації шкіл, а також функціонування в режимі «опорна школа – філія».

Обговорювалися питання фінансової ефективності, організації бюджетних видатків, розрахунку освітньої субвенції та реалізації місцевих цільових програм з розвитку освіти за різних варіантів оптимізації.

Юлія Молодожен звернула увагу на необхідність вивчення досвіду інших ОТГ Одещини з цих питань, зокрема Маразліївської (Білгород-Дністровського району), Новокальчевської (Березівського району) та Березівської.

Back To Top