skip to Main Content

Відбулася зустріч фахівців Одеського ЦРМС та Бюро соціальних і політичних розробок

В офісі Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування,створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, 28 грудня відбулася робоча зустріч фахівців ЦРМС з представниками Бюро соціальних і політичних розробок Ростиславом Дзундзою та Богданом Дяченком. Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці у напрямку надання допомоги громадам з вироблення спільного бачення серед організацій громадянського суспільства, які працюють в соціальній, екологічній та медичній сферах щодо напрямків та результатів реформування.

Директор Одеського Центру Юлія Молодожен розповіла про діяльність ОЦРМС та акцентувала увагу на потребі у співпраці.

Ростислав Дзундза розповів про мету і завдання Бюро, а Богдан Дяченко презентував інструменти, які громади можуть застосовувати, зокрема це стосується соціального інвестування як засобу вирішення соціальних проблем громад та залучення додаткового фінансування.

Підсумком зустрічі стала домовленість про відбір двох ОТГ, які Бюро буде супроводжувати для отримання донорського фінансування.

Back To Top