16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбулося друге засідання робочої групи з розробки Стратегії Зеленогірської ОТГ
8 квітня в онлайн форматі відбулося друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Зеленогірської ОТГ на 2020-2027 роки.
Захід пройшов за участі керівниці Одеського регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою” Юлії Молодожен та модерування експерта з питань розвитку Віктора Бондарука, а від Зеленогірської ОТГ участь брали селищний голова Олексій Стоцький та 9 посадовців громади.
Ознайомлення з соціально-економічним аналізом громади продемонструвало, що Зеленогірська ОТГ має певні переваги та досягнення – зручне географічне розташування, залізнична станція, родючі ґрунти, започатковане вирощування нішевих прибуткових культур – лаванди, шавлію, любистку, коріандру та павловнії.
“Виокремились і проблеми – як типові, так і специфічні. Це відтік та старіння населення, незадовільний стан доріг, потреби у ремонті комунальних будівель, застаріле обладнання закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Опитування мешканців та учнівські твори «Моя громада сьогодні та завтра» продемонстрували занепокоєння пасивністю людей та браком інфраструктури дозвілля”, – розповів В. Бондарук.

Експерт надав підтримку в оформленні результатів аналізу та запропонував «домашнє завдання» членам Робочої групи у вигляді проєкту стратегічного бачення та рекомендацій до SWOT-матриці громади.
Юлія Молодожен звернула увагу, що обговорення таких важливих для громади питань мало би проходити активніше, незважаючи на незвичний онлайн формат заходу.
“Життя не стоїть місці, карантин – це не зупинка, це виклик для нашої громади, яка має стати більш згуртованою і налаштованою на позитивні зміни», – відзначив Зеленогірський селищний голова Олексій Стоцький.

