skip to Main Content

Відбулося перше засідання робочої групи з питань децентралізації в Одеській області

У вівторок, 30 травня, відбулося перше засідання спільної робочої групи з питань децентралізації та доопрацювання перспективного плану формування територій громад Одеської області.

В ході засідання розглядалися переважно організаційні питання. Зокрема, співголова робочої групи Вадим Грузин поінформував присутніх  про те, що робоча група повинна стати тим координаційним центром, який має доопрацювати перспективний план формування територій громад Одеської області, враховуючи вимоги законодавства та особливості регіону.

photo_2016-05-31_10-08-19

Керівник Офісу реформ з питань децентралізації в Одеській області Юлія Молодожен поінформувала присутніх про поточний стан процесу об’єднання територіальних громад та правові підстави доопрацювання перспективного плану.

Свої думки щодо організації роботи спільної робочої групи висловили співголова робочої групи – голова обласної ради Анатолій Урбанський, представники апарату обласної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Одеській області.

За підсумками засідання було в цілому визначено підходи до затвердження графіку консультацій з представниками районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад; обговорено підготовчі заходи до організації роботи  спільної робочої групи  тощо.

З матеріалами засідань робочої групи можна буде ознайомлюватись на сайті Офісу реформ з питань децентралізації в розділі «Перспективний план».

 

Back To Top