16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбувся консультативний виїзд до Таїровської ОТГ
Радники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Олеся Голинська та Оксана Гуненкова 10 січня відвідали Таїровську ОТГ Овідіопольського району з метою надання консультацій та методичних рекомендацій з питань організації діяльності громади в поточних умовах.
Зокрема, представників об’єднаної громади хвилювали питання розробки та затвердження бюджету громади, фінансування поточних потреб органів місцевого самоврядування до затвердження бюджету, подальші шляхи вирішення кадрових питань в процесі реорганізації сільради та формування нової структури виконавчих органів.
Вирішення першочергових питань становлення в цій громаді гальмується внаслідок ускладнень у виборчому процесі під час проведення перших виборів депутатів та голови Таїровської ОТГ.

