16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Відбувся виїзний семінар у Болграді
У вівторок, 6 вересня, експерти Офісу реформ спільно з викладачами ОРІДУ НАДУ при Президенті України взяли участь у виїзному семінарі з півищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в Болградському районі.
Обговорювалися питання децентралізації та можливі моделі створення громад у Болградському районі при формуванні перспективного плану області. На сьогоднішній момент, враховуючи пропозиції минулого року, для Болградського району можливо створення від двох до чотирьох громад.
Після семінару відбулося спілкування координатора Офісу реформ з представниками районної робочої групи з формування перспективного плану, де обговорювалася позиція представників громадськості щодо залишення у районі 19 самостійних сільских рад та створення майбутнього об’єднаного Болградського району з центром у м. Болград.

