Стосовно цього питання, вважаємо що потрібно вносити два записи:
1. “Звільнений у зв’язку закінченням строку повноважень, частина 1 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” із зазначенням дати та порядкового номеру запису.
Запис вносить голова ОТГ, або секретар ради ОТГ, печатка старої ради.
2. На підставі Розпорядження Голови ОТГ про “Визнання таким, що набув повноважень старости _________ (найменування населеного пункту)________________(ПІБ старости) на строк до набуття повноважень старости, обраного на перших виборах, на підставі пункту 3 Прикінцевих положень Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”. Запис в трудову: “Прийнятий на посаду старости _________ (найменування населеного пункту), пункт 3 Прикінцевих положень Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.
Запис вносить голова ОТГ, або секретар ради ОТГ, печатка ради ОТГ.
