skip to Main Content

Згідно з п.2. ст. 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» територіальні громади в порядку, встановленому законом, можуть об’єднуватися в одну сільську, селищну, міську територіальну громаду, утворювати єдині органи місцевого самоврядування та обирати відповідно сільського, селищного, міського голову. Таким чином, відповідно до процедури згідно з Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  рішенням обласної ради були утворені об’єднані територіальні громади.

Водночас згідно з абзацем 6 ст. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» представницьким органом місцевого самоврядування є виборний орган (рада), який складається з депутатів і відповідно до закону наділяється правом представляти інтереси територіальної громади і приймати від її імені рішення.

Таким чином при державній реєстрації реєструється орган місцевого самоврядування об’єднаної громади – сільська, селищна, міська рада – формулювання якого визначено у ст.5  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Back To Top