У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Всі школярі Коноплянської ОТГ отримуватимуть безкоштовне гаряче харчування
За ініціативи голови Коноплянської сільської ради Олександра Волошина з 1 березня 2018 року всі учні шкіл, які розташовані на території об’єднаної територіальної громади, будуть отримувати безкоштовне гаряче харчування. Відповідне рішення на 13-й позачерговій сесії VII скликання ухвалили депутати Коноплянської громади, одноголосно підтримавши пропозицію сільського голови.
Станом на 1 січня 2018 року гарячим безкоштовним харчуванням охоплено 445 дітей – це учні 1-4 класів та пільгового контингенту. Починаючи з березня, всі школярі 1-11 класів громади зможуть отримувати безкоштовне гаряче харчування за рахунок бюджету Коноплянської сільської ради.

