skip to Main Content

Якою буде Любашівська громада у 2027 році: розпочато роботу над стратегією розвитку

Семінар про стратегічне планування місцевого розвитку та основи розробки стратегії об’єднаної територіальної громади провів 16 січня у селищі Любашівці радник Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Віктор Бондарук.

Як зазначив експерт, створення стратегії розвитку Любашівської ОТГ є необхідним етапом у становленні “молодої” громади, яка навесні відзначить свою першу річницю.

“Важливо, щоб були враховані думки та ідеї різних людей: це і представники бізнесу, і шкільна молодь, і депутати, і, звісно, інтелігенція. Також слід прописувати в стратегії консенсусні рішення, які гуртують громаді, а не викликають суперечок”, – порадив В. Бондарук.

Під час семінару його учасники вирішили, що робоча група працюватиме над стратегією до 2027 року. У ході обговорення з’ясувалося, що Любашівська ОТГ має серйозні перспективи: це і зручне розташування селища біля траси Одеса-Київ, і давні традиції виготовлення місцевих ковбас, які славляться своїми смаковими якостями, і родовище мінеральної води, і музей вишиванок, а також збережені етнографічні традиції бойків і лемків, які колись були переселені на територію громади, проте впродовж десятиріч зберігають свої звичаї та обряди.

“Головне – визначити стратегічні цілі та напрямки розвитку громади, окреслити пріоритети, зрозумілі і прийнятні для мешканців, і створити позитивний імідж Любашівської ОТГ як громади, де завжди раді туристам та інвесторам”, – вважає голова громади Геннадій Павлов.

 

Back To Top