Група експертів Офісу підтримки реформ підготувала інформаційно-аналітичний дашборд та візуалізувала основні показники виконання бюджетів територіальних…
Запрошуємо ОТГ до Харкова на семінар-діалог на тему: «Реформування первинної медицини – перші кроки нових територіальних громад»
6-7 березня 2017 року у м. Харків відбудеться семінар-діалог на тему: «Реформування первинної медицини – перші кроки нових територіальних громад».
Семінар збере експертів медичної реформи, адміністрацію та медичний персонал 30 новостворених громад з усієї країни. Під час заходу учасники отримають нагоду:
– ознайомитись з поточним станом впровадження медичної реформи та планами уряду на 2017 рік;
– оцінити потреби громади з точки зору розвитку первинної медицини, використовуючи інструменти, розроблені Харківською експертною групою;
– ознайомитись з різними можливостями залучення фінансування для реорганізації медичної інфраструктури.
Ці та інші питання учасники зможуть обговорити в колі однодумців, поставити питання експертам у формальному та неформальному спілкуванні.
Захід організовується Харківською експертною групою підтримки медичної реформи, Міністерством охорони здоров’я України та програмою U–LEAD.
Всі витрати на дорогу, проживання та харчування під час семінару покриваються організаторами за наявності відповідних документів.
Умови участі в семінарі можна знайти за посиланням та у додатку.

