skip to Main Content

Збільшення удвічі кількості ОТГ в Одеській області – показник довіри людей до реформи

Якою є тенденція об’єднання громад на Одещині, про що свідчить зростання кількості ОТГ з 12 до 23-х, якими є головні першочергові завдання нових об’єднаних громад та як реформа децентралізації реалізується в області порівняно з іншими регіонами держави, – в прямому ефірі програми «Актуально» (Одеська філія ПАТ НСТУ) розповіла радник з питань комунікації Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, Євгенія Генова.

ВІДЕО

Back To Top