skip to Main Content

Журналістів запрошують на форум з питань децентралізації

Прес-анонс

 Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» запрошує до участі представників ЗМІ

20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. 

Захід відбудеться в контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень.

Форум ініційовано Тернопільською обласною державною адміністрацією за підтримки Мінрегіону та проектів міжнародної технічної допомоги.

До участі у Форумі запрошуються представники засобів масової інформації.

Адреса заходу: смт Дружба, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., Навчально-оздоровчий комплекс “Червона калина” Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського

Час: 8:00 – реєстрація; 9:00 – початок роботи Форуму

Акредитація ЗМІ триває до 19 липня 15 год за тел.: 096 959 82 65 (прес-служба Тернопільської ОДА, контактна особа п.Соломія)

 

До участі у форумі запрошені представники центральних органів виконавчої влади, заступники голів обласних державних адміністрацій, відповідальних за реформу децентралізації, голови об’єднаних територіальних громад, експерти, представники проектів міжнародної технічної допомоги у сфері реформи.

В ході Форуму до обговорення заплановано питання нової системи управління та місцевого розвитку, нагляду за рішеннями органів місцевого самоврядування, відповідний міжнародний досвід, а також питання секторальних реформ.

Back To Top