skip to Main Content

110 млн грн на центри креативної економіки: уряд затвердив Порядок використання коштів

110 млн грн на центри креативної економіки: уряд затвердив Порядок використання коштів.
Порядок тут  http://bit.ly/3cXvkLc
Центри стимулюватимуть підвищення економічної активності в регіонах, культивуватимуть smart-підприємництво та сприятимуть зниженню безробіття та еміграції молоді. Планується, що вони включатимуть створення лабораторій, ІТ-школи, мікровиробництво, креативні простори для навчання та коворкінгу.
У державному бюджеті на 2021 рік на створення Центрів передбачено понад 110 млн гривень. Кошти будуть спрямовані, зокрема на будівництво (нове, реконструкцію чи капітальний ремонт) будівель, в яких створюватимуться центри креативної економіки, а також на виготовлення проєктної документації.
Пропозиції щодо переліків проєктів формуватимуться місцевими державними адміністраціями, виконавчими органами місцевих рад та подаватимуться на затвердження Мінрегіону.
Серед основних умов надання фінансування є:
  • відповідність проєкту зі створення центрів креативної економіки пріоритетам, визначених у програмних та стратегічних документах розвитку територій;
  • наявність фінансово-економічного обґрунтування спроможності довгострокового функціонування центру креативної економіки;
  • проєкти повинні відповідати принципам безбар’єрності;
  • строк їх реалізації не перевищує 2 роки.
Back To Top