Одеський ЦРМС провів семінар у Коноплянській ОТГ
Сьогодні, 10 лютого, в Коноплянській ОТГ Одеським ВП ЦРМС було проведено семінар з питань стратегічного планування та енергоефективності. Учасниками семінару стали депутати ради громади, члени виконкому, представники закладів соціальної сфери, підприємці.…
