16 липня Одеський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою" провів "віртуальний" День відкритих дверей для…
Експерти Офісу реформ провели зустрічі з мешканцями двох сіл щодо створення об’єднаних громад
Експерти Офісу реформ 18 травня в рамках реалізації проекту «Об’єднання громад: через усвідомлення до створення» відвідали с. Михайлопіль (Іванівський район) та с. Новоєлизаветівка (Ширяївський район), де провели зустрічі з мешканцями та активом сіл щодо майбутніх перспектив об’єднання в громади.
Як повідомили експерти, згідно із затвердженим планом, в Іванівському районі пропонується створити чотири громади: Іванівську, Коноплянську, Червонознам’янську і Петрівську. Втім, у місцевих громад є можливість змінювати конфігурації моделей майбутніх об’єднаних громад та обрахувати спроможність кожної з них, звертаючи перш за все увагу на доступність послуг для людей та фінансову спроможність. У червні представники району вже будуть представляти напрацьовані моделі робочій групі з питань децентралізації та доопрацювання перспективного плану формування територій громад Одеської області.





