skip to Main Content

Роз’яснення про державну реєстрацію бізнесу та нерухомості під час реорганізації районних державних адміністрацій

Як бути з реєстрацією бізнесу й нерухомості, коли триває реорганізація районних державних адміністрацій? Правило перше: не панікувати, правило друге: читати роз’яснення профільних установ.
Міністерство юстиції надало роз’яснення про державну реєстрацію бізнесу та нерухомості під час реорганізації районних державних адміністрацій. У роз’ясненні зазначено, що безперебійність процесу надання послуг у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу гарантується законодавчо.

Як здійснюється перехід повноважень, прав та обов’язків райдержадміністрацій, що припиняються, до райдержадміністрацій новоутворених районів?
  • у разі існування райдержадміністрації в адміністративному центрі новоутвореного району та приєднання до неї райдержадміністрацій, що припиняються, ліквідованих районів – з моменту утворення комісії з реорганізації райдержадміністрації, що припиняється;
  • у разі утворення на території новоутвореного району райдержадміністрації, в адміністративному центрі якого була відсутня така райдержадміністрація, – з моменту державної реєстрації райдержадміністрації як юридичної особи публічного права та утворення комісії з реорганізації.
У райдержадміністрацій, до яких здійснюється таке приєднання, залишаються повноваження у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості.
Крім того, повноваження у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості продовжують здійснювати і виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, і нотаріуси.

 

Back To Top