skip to Main Content

У Ренійській територіальній громаді розпочали опитування жителів за допомогою анкети

Анкету можна заповнити як онлайн, так і в місцевій газеті.
Нагадаємо, що громада перемогла у конкурсному відборі Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe і тепер за підтримки експерта Програми з розробки стратегій місцевого розвитку у трьох південних областях України Віктора Бондарука розробляє Стратегію розвитку на 2021-2027 роки.

“Змінюється світ, змінюються підходи до управління. В успішних громадах є документ, який дає чітке розуміння того, які є у громади можливості, де варто розставляти пріоритети і як правильно розподіляти інвестиції. Інвестор ніколи не буде вкладати гроші в ту громаду, в якої немає потенціалу. А як показати потенціал? А це сильні і слабкі сторони громади. З чого робляться такі висновки? На підставі аналізу. Аналіз – це зокрема й опитування жителів громади, молоді, підприємців, збір статистичних даних тощо. Соціальне опитування – це перший етап і один з найважливіших у розробці стратегії. Ми пропонуємо кілька варіантів для жителів громади, які бажають пройти опитування”, – розповіла Оксана Єфименко, секретар міської ради.

“Ренійська громада має декілька суттєвих переваг, які за умілого використання досить швидко здатні продемонструвати позитивні зміни у житті мешканців. Тому така робота з жителями, опитування щодо їхнього бачення розвитку Ренійської ТГ є дуже важливою”, – зазначив Віктор Бондарук.

 

Back To Top