skip to Main Content

В Южному обговорили питання створення об’єднаної громади

У суботу, 21 травня, в Южному відбувся форум «Децентралізація: стан та перспективи реформи у м. Южному та в Одеській області», в якому взяли участь директор Офісу реформ з питань децентралізації в Одеській області Юлія Молодожен та експерт Офісу з соціально-гуманітарних питань та адміністративних послуг Оксана Гуненкова.

Під час форуму обговорювалися питання створення об’єднаних територіальних громад у Комінтернівському районі. Так, наразі у районі та Южному є різні бачення моделей майбутніх ОТГ: Визирська сільська рада наразі пропонує об’єднати довкола себе Новобілярську селищну раду, Сичавську сільську раду та Любопільську сільську раду. Водночас у Южному вважають, що всі зазначені громади мають об’єднатися навколо нього, адже місто здатне забезпечити всю громаду необхідними послугами, включаючи медицину та освіту.

2016-05-21-1342

«На засідання робочої групи, створеної  облдержадміністрацією та облрадою, будуть запрошуватися представники районів та міст обласного значення. Вам варто розробити різні моделі, зробити розрахунки, надати аргументи, зокрема можна й результати опитувань жителів громад, але, звісно, не анонімні. Голосувати за перспективний план буде обласна рада, а затверджувати остаточно – Кабінет Міністрів», – відзначила під час наради Ю.Молодожен.

Back To Top