skip to Main Content

З 1 грудня 2020 року на постійній основі запрацювала Єдина державна електронна система у сфері будівництва.

Для чого вона потрібна?
Система виконує функції таких електронних інформаційних ресурсів:

  • єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів;
  • відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів;
  • електронного кабінету у сфері містобудівної діяльності;
  • реєстрів містобудівних умов та обмежень (крім містобудівних умов та обмежень, які видані до запровадження експериментального проєкту);
  • реєстру атестованих осіб;
  • ліцензійного реєстру виданих ліцензій на будівництво об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (ССЗ) наслідками.
Однією із важливих складових електронної системи є електронний кабінет користувача електронної системи.
Підключення до електронного кабінету здійснюється безоплатно, а отримати доступ до нього можна після проходження процедури ідентифікації та автентифікації через державну інтегровану систему електронної ідентифікації із застосуванням електронного цифрового підпису.
Нагадуємо, що з 1 липня 2020 року всі органи містобудування та архітектури мають вносити в електронну систему графічні матеріали з будівельних паспортів та містобудівних умов та обмежень.
З 1 грудня 2020 по 1 грудня 2023 року виконавці робіт з технічної інвентаризації зобов’язані внести до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва інвентаризаційні справи та матеріали технічної інвентаризації, що були створені до запровадження системи.
Електронна система працює за цим посиланням: https://e-construction.gov.ua

 

Back To Top