skip to Main Content

На території двох ОТГ Одещини збудують вітроелектростанцію

На території Старокозацької і Маяківської об’єднаних територіальних громад, а також декількох сусідніх населених пунктів Білгород-Дністровського району незабаром почнеться будівництво вітроелектростанції.

Загальна сума інвестицій складе близько 250 мільйонів євро, а потужність станції – 100 МВт. Цей об’єкт розраховано на 30 вітрогенераторів, а завершити будівництво інвестор – ТОВ «Соратано Україна» – планує до 2020 року.

Як пояснив Старокозацький сільський голова Вадим Бойко Одеському Центру розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, прихід такого потужного інвестора у громаду є серйозним успіхом:

«Без зовнішніх інвестицій бюджету громади вистачатиме тільки на зарплатні та оплату рахунків. При цьому великим плюсом є те, що інвестор готовий письмово прописати в договорі всі гарантії, а це близько 40 робочих місць, щорічні інвестиції в інфраструктуру громади протягом всього функціювання вітропарку та інше», – пояснив він.

Зазначимо, що на цьому тижні в Одеській обласній державній адміністрації підписали меморандум про співпрацю між ОДА та компанією у галузі вітроенергетики.

Back To Top