У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
Кілійська ОТГ придбала шкільний автобус
Кілійська об’єднана територіальна громада на півдні Одеської області отримала свій перший шкільний автобус, придбаний у рамках реалізації відповідної державної програми. Про це повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, з посиланням на інформацію громади.
Як пояснив голова громади Павло Бойченко, транспорт для школярів придбано за рахунок співфінансування з обласного та місцевого бюджетів у такому співвідношенні: 70 відсотків виділено з обласного бюджету, 30 відсотків – з бюджету ОТГ.
Автобус «Еталон» має 31 пасажирське місце, зручні сидіння і відповідає усім вимогам безпеки для перевезення дітей. Його вартість складає 1 мільйон 656 тисяч гривень. Новий транспорт забезпечить підвіз учнів загальноосвітніх шкіл міста Кілія, сіл Ліски та Шевченкове.
Нагадаємо, що перші вибори в громаді відбулися 29 квітня 2018 року. У громаду об’єдналися три ради. Її площа становить 376,81 кв. км, чисельність населення – понад 26 тисяч осіб. Кілійська міська ОТГ стала другою в однойменному районі, першою ж об’єдналася Вилківська міська ОТГ восени минулого року. Всього на Одещині функціонують 28 об’єднаних громад.

