skip to Main Content

Онлайн-семінар “Організація органу управління освітою”

Освітяни громад Одещини 3 грудня долучилися до міжобласного онлайн-семінару “Організація органу управління освітою”.
Зараз створення ОУО (органу управління освітою) в громаді для виконання функцій, передбачених законодавством, є обов’язковим.
Тож під час семінару експерти Програми “U-LEAD з Європою” Сергій Дятленко і Алевтина Седоченко розповіли про законодавчу базу для створення ОУО, роль територіальної громади у його ефективному функціонуванні, фінансову та господарську діяльність ОУО, а також відповіли на десятки питань від представників громад, основними з яких були такі тематичні блоки:
  • Скільки часу триває оголошення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу?
  • Що робити відділу освіти, при якому є методична служба?
  • Якою є оптимальна чисельність працівників у структурі апарату виконавчого комітету ОМС?
  • Як мають функціонувати центри професійного розвитку педагогічних працівників та для чого вони потрібні?
Back To Top