У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Кілійській ОТГ назвали головні досягнення за перший рік роботи
Кілійська міська об’єднана громада утворилася 2018 року, на її території мешкають близько 30 тисяч жителів. Які здобутки вона вважає своїми найбільшими досягненняим за рік існування? Про це повідомляє Одеський регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”.
Створення інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами, загальна вартість якого склала 960 тисяч гривень. Будівельні роботи фінансувались з місцевого бюджету, оснащення кабінетів центру – за кошти обласного бюджету.


Побудовано багатофункціональний спортивний майданчик у м. Кілія. Встановлено поля для мініфутболу зі штучним газоном та огорожею, баскетбольний та волейбольний майданчики зі спеціальним покриттям. Також споруджено спортивний комплекс, зокрема тренажери. Вартість проєкту складає понад 3 мільйони гривень – це кошти бюджетів різних рівнів, зокрема й обласного.

Замінено лампи вуличного освітлення на енергозберігаючі, встановлено нові світильники та замінено кабелі на ізольовані. На ці види робіт у 2019 році витрачено 1 млн 877 тис. грн.

Побудовані та відремонтовані тротуари загальною площею 1,384 тис. кв. м на суму 1 млн 104 тис. грн.
Зроблено реконструкцію центральної вулиці села Ліски на загальну суму 763,9 тис. грн.
У селі Шевченкове проведено капітальний ремонт доріг на загальну суму 5 млн 823 тис. грн.

Проведено поточний ремонт дорожнього покриття в селі Помазани на загальну суму 249,6 тис. грн та капітальний ремонт тротуарів на загальну суму 1 млн 114,7 тис. грн, а також поточний ремонт тротуарів на загальну суму 198,8 тис. грн.
Загальна сума витрат на дорожньо-мостове господарство у 2019 році склала 3 млн 552,3 тис. грн.

