skip to Main Content

У Визирській ОТГ планують створити два ЦНАПи – центральний і філію

У Визирській ОТГ (Лиманський район) заплановано створення двох Центрів надання адмінпослуг вже до кінця цього року.

Про це повідомляє Одеській регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”.

Центральний ЦНАП розміститься при сільській раді у Визирці, а його філія – у Першотравневому. Зараз у приміщенні вже йдуть ремонтні роботи.

Керівництво громади пояснює, що в ЦНАПі планують видавати паспорти й необхідні довідки, за якими нині жителі їдуть до районного центру – Доброслава.

У Першотравневому планують закінчити усі роботи наприкінці квітня, у Визирці ремонт розпочнуть на початку травня.

Back To Top