У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
У Визирській ОТГ планують створити два ЦНАПи – центральний і філію
У Визирській ОТГ (Лиманський район) заплановано створення двох Центрів надання адмінпослуг вже до кінця цього року.
Про це повідомляє Одеській регіональний офіс Програми “U-LEAD з Європою”.
Центральний ЦНАП розміститься при сільській раді у Визирці, а його філія – у Першотравневому. Зараз у приміщенні вже йдуть ремонтні роботи.
Керівництво громади пояснює, що в ЦНАПі планують видавати паспорти й необхідні довідки, за якими нині жителі їдуть до районного центру – Доброслава.
У Першотравневому планують закінчити усі роботи наприкінці квітня, у Визирці ремонт розпочнуть на початку травня.

