skip to Main Content

Авангардівська громада планує налагодити співпрацю з польськими гмінами: перші кроки зроблено

Взаємовигідне співробітництво у різноманітних сферах життєдіяльності та обмін досвідом з питань місцевого розвитку: 30 вересня ці дві теми активно обговорювались на зустрічі посадовців Авангардівської громади з дипломатами Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі на чолі з консулом Анджеєм Шмідтке.

Захід відбувся за ініціативи Авангардівського селищного голови Сергія Хрустовського та підтримки т.в.о. Представника МЗС України в Одесі Сергія Орлова й радника Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою” Віктора Бондарука.

Сергій Хрустовський, зокрема, відзначив, що знаючи про успіхи польських ґмін, Авангардівська громада має бажання вивчити досвід за допомогою польського побратима. У свою чергу, консул Анджей Шмідтке підтримав таку ініціативу і висловив готовність налагодити контакти, які переростуть у взаємовигідне і тривале співробітництво.

В якості перших ймовірних напрямків для майбутньої співпраці української громади з польською ґміною були названі освіта, культурні обміни дитячих колективів та спорт.

«Ми також розраховуємо, що Авангардівська громада отримає корисну інформацію для покрашення співпраці з місцевим бізнесом та зростання активності мешканців», – зауважив Віктор Бондарук.

Back To Top