skip to Main Content

Радники Одеського ЦРМС відвідали Любашівську ОТГ у рамках фестивального промозаходу

28 вересня представники Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» відвідали Любашівську об’єднану територіальну громаду, де у рамках реалізації проєкту Міністерства культури України “Малі міста – Великі враження” відбувся фестиваль “Любашівка – столиця української ковбаси”.

Подібні заходи вже проводились тут раніше, але вперше – з таким розмахом. Серед учасників були не лише представники з Любашівського, а й з інших районів та областей України. Вони представили продукцію власного виробництва, причому не тільки м’ясну, а й бджолярську, ремісницьку, витвори народної творчості тощо. Як зазначає радниця Центру Оксана Гуненкова, незважаючи на схожі у багатьох громад умови функціонування (особливо у сільській місцевості), такі фестивалі можуть дати поштовх для прояву цікавих ідей, поширити корисну інформацію про громаду, налагодити бізнесові та культурні стосунки, що може лягли в основу активного місцевого розвитку.


Такі масштабні заходи потребують кропіткої та злагодженої роботи, яку продемонструвала команда Любашівської ОТГ за активної підтримки представників району та Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування. Так, радники Віктор Бондарук і Євгенія Генова надали сприяння у підготовці проєктної заявки на презентації ідеї фестивалю у Міністерству культури, а також консультували представників ОТГ щодо промоакцій, поширення інформації через соціальні медіа, роботі зі ЗМІ та популяризації фестивалю в цілому.

«Серйозної уваги при цьому потребує також оформлення відповідних супровідних документів, у тому числі у відносинах з представниками малого бізнесу, що беруть участь у фестивалі», – зауважила радниця Центру Анастасія Бойко.

“Ми вдячні всім, хто допомагав нам в організації підготовки до фестивалю, адже вперше він приймав делегації з інших областей, журналістів всеукраїнських і обласних видань. Приємно було бачити гостей з інших об’єднаних громад Одещини, представників районних і обласних органів влади. Сподіваємося, такі заходи сприятимуть нашій громаді у залученні інвесторів, створенні позитивного іміджу сильної, креативної, дружньої і цікавої для бізнесу і туристів ОТГ”, – зазначив селищний голова Геннадій Павлов.

Back To Top