skip to Main Content

Представники двох областей ознайомилися з розвитком туризму в ОТГ Одещини

З 26 по 29 вересня на Одещині проходив навчальний візит представників громад Івано-Франківської і Сумської областей «Туризм та креативні індустрії ОТГ», організований Центрами розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з Європою”.

Під час візиту гості ознайомилися з презентацією туристичного потенціалу Одеси, яку провела заступниця директора департаменту культури та туризму Одеської міської ради Альона Дяченко. Учасники візиту отримали інформацію щодо основних напрямків розвитку міста в сфері туризму, низку проєктів, що були реалізовані з метою розвитку туристичної інфраструктури міста, просування Одеси як на національному, так і на міжнародному туристичному ринку, розвитку міжрегіональних та міжнародних зв’язків у сфері культури та туризму.

Про розвиток енотуризму гості дізналися під час екскурсії до центру культури «Шабо», а про реалізацію проєкту Міністерства культури України “Малі міста – Великі враження” – під час участі у фестивалі “Любашівка – столиця української ковбаси”. Крім того, учасникам візиту презентували досягнення об’єднаних територіальних громад Одещини, розповіли про роботу в сфері популяризації гастротуризму, етнотуризму, подієвих заходів тощо.

Back To Top