skip to Main Content

Березівська громада завершує роботу над Стратегією розвитку на 2019-2025 роки

11 жовтня у місті Березівка було проведено четверте засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Березівської громади на 2019-2025 роки. У ньому взяли участь Валерій Григораш, міський голова, Віктор Бондарук, радник з регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного у рамках Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, та члени робочої групи – депутати, члени виконкому, підприємці, громадські активісти.

На цьому засіданні був розглянутий проект стратегічного документу, чому передували низка заходів, аналітична робота, визначення пріоритетних завдань та шляхів їх реалізації.

Запропоноване стратегічне бачення «Березівська ОТГ у 2025 році – це відкритий толерантний світ якісного й комфортного життя, де хочеться народжувати та ростити дітей, працювати, вести бізнес і реалізовувати культурні та духовні потреби». Для його досягнення передбачено реалізацію трьох стратегічних цілей, розкритих у 9 операційних цілях, 32 завданнях, на вирішення яких сформовано перелік з 61 проекту місцевого розвитку.

Представляючи проект стратегії, радник Одеського ЦРМС Віктор Бондарук зауважив, що цей перелік не є остаточним. Завершальна стадія передбачає оприлюднення проекту, громадське обговорення та консультації з депутатами міської ради і на цьому етапі можуть бути внесені корективи та доповнення.

«Приємно усвідомлювати, що ми розробили надзвичайно реальний і «живий» документ. І найкращим цьому підтвердження є те, що кілька проектів уже є практично реалізовані. Зокрема, це вуличне освітлення у населених пунктах громади та облаштування Березівського ролердрому, створеного за ініціативи нашої молоді», – зазначив Березівський міський голова Валерій Григораш.

Back To Top