skip to Main Content

“Безпечне місто” працює у Кілійській громаді

У населених пунктах Кілійської міської територіальної громади  реалізували програму “Безпечне місто».
Як повідомляє міський голова Павло Бойченко, встановлено 50 камер відеоспостереження, які цілодобово фіксують те, що відбувається в найбільш людних місцях Кілії, Шевченкового і Лісків.
За допомогою камер буде значно легше запобігати і розкривати правопорушення.
Back To Top