У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
“Безпечне місто” працює у Кілійській громаді
У населених пунктах Кілійської міської територіальної громади реалізували програму “Безпечне місто».
Як повідомляє міський голова Павло Бойченко, встановлено 50 камер відеоспостереження, які цілодобово фіксують те, що відбувається в найбільш людних місцях Кілії, Шевченкового і Лісків.
За допомогою камер буде значно легше запобігати і розкривати правопорушення.

