skip to Main Content

Біляївська ОТГ підписала угоду про наміри щодо співпраці з муніципалітетом Словенії

Представники Біляївської ОТГ Одеської області та Великополянського муніципалітету Словенії 22 листопада підписали угоду про наміри щодо співпраці. Угоду підписано під час міжнародного навчального візиту, організованого Програмою “U-LEAD з Європою” за сприяння Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Сторони домовилися про проведення спільних зустрічей та організацію заходів для розвитку співпраці (наради, круглі столи, обговорення, навчальні поїздки, тренінги тощо); визначення потенційних проектів, які можуть бути реалізовані в рамках співпраці; висвітлення інформації щодо заходів, організованих Сторонами, на своїх веб-сайтах або в ЗМІ; залучення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, незалежних експертів, представників громадських організацій, наукових закладів тощо.

Зазначимо, що Велика Поляна знаходиться на території біосферного заповідника і нараховує півтори тисячі жителів. Серед пріоритетів розвитку – туризм, міжнародне співробітництво, пошук закордонних партнерів. Наприклад, починаючи з 2006 року в муніципалітеті реалізували десятки програм на суму близько 30 млн євро, зокрема спрямованих на посилення туристичного потенціалу.

Back To Top