skip to Main Content

Об’єднані громади Одещини реалізували більше половини проектів за рахунок інфраструктурної субвенції

Станом на листопад об’єднані територіальні громади Одеської області вже виконали проекти, що фінансуються за рахунок державної інфраструктурної субвенції, більше як на 60%. Про це стало відомо за попередньою інформацією, отриманою від ОТГ.

Майже повністю завершили роботи з обох проектів у Авангардівській ОТГ, де ремонтують дороги на загальну суму понад 1,5 млн грн. Використала кошти і Березівська ОТГ, де придбали прес для пластику (87,2 тис. грн.), трактор для комунального господарства (458 тис. грн) та причеп до нього (151 тис. грн).

Витратила субвенцію також Маяківська ОТГ, яка отримала понад 3 млн грн, на частину цих коштів придбала сміттєвоз, а на залишок коштів (125,8 тис. грн) у жовтні подала ще один проект – також на придбання спецтехніки.

Високий відсоток виконання проектів показує Великомихайлівська ОТГ, де реалізовують три проекти на суму понад 4 млн грн. У громаді вирішили витратити ці кошти на ремонт доріг, причому практично всі роботи вже виконали (ремонт ще триває по одній з вулиць центру громади).

Майже на 90% витратили кошти у Красносільській ОТГ, де 4,4 млн грн спрямовують на ремонт місцевої школи.

Понад 85% виконання проектів демонструє Куяльницька ОТГ, яка має отримати понад 13 млн грн субвенції. На ці кошти було розроблено 40 проектів, з яких 22 стосуються капітального ремонту мереж вуличного освітлення у населених пунктах (19 уже виконано, 3 – на стадії виконання); п’ять проектів – це капітальні ремонти у закладах освіти (по трьох роботи завершено, по двом ще тривають); п’ять проектів стосуються капітального ремонту доріг, 4 з яких уже виконано у повному обсязі; ще три проекти щодо ремонту водопровідних мереж також майже виконано. Крім того, завершено роботи по капітальному ремонту сільського будинку культури, розпочато роботи по ремонту спортивного майданчика у с. Липецьке, закуплено трактор для комунального господарства та завершено капітальний ремонт спортивного залу Любомирського навчально-виховного комплексу. Також за кошти субвенції буде розроблено проектно-кошторисна документація на капремонт будівлі Куяльницького центру культури і дозвілля.

Високий рівень виконання проектів показує і Шабівська ОТГ – понад 84%.  Тут уже витратили понад 5 млн грн, за які проводять капітальний ремонт насосної станції та закуповують спецтехніку.

На 75% виконали проекти у Коноплянській ОТГ, де запланували реалізувати 13 проектів на суму понад 3  млн грн. Дев’ять проектів стосуються ремонту доріг та вулиць (роботи закінчено по 7 проектам); три проекти – це капітальні ремонти закладів освіти (роботи завершено по 1 проекту – ремонт кухні дошкільного навчального закладу). Також триває капітальний ремонт Гудичевської ЗОШ та незабаром буде придбано спецтехніку.

Балтська громада із запланованих 8,5 млн грн виконала проекти на більше як на 60%. Це вісім проектів, 6 з яких – ремонт  вулиць і доріг місцевого значення (по 4 роботи завершено),  один проект – придбання спецтехніки і ще один – реконструкція будівлі під амбулаторію сімейного типу, яка вже розпочалася.

На 64% реалізувала проекти Знам’янська ОТГ, яка запланувала 18 проектів на суму понад 4 млн грн. 16 з них стосуються капітального ремонту вуличного освітлення у населених пунктах (по 5 проектам роботи завершено); один проект – придбання спецтехніки  та ще один – капітальний ремонт дороги (роботи також завершено).

Майже на 64% здійснила реалізацію інфраструктурних проектів Затишанська ОТГ. У громаді витратять кошти у сумі близько 1,5 млн грн на придбання асенізаційного автомобіля та самоскида.

На 63% виконала роботи Дальницька ОТГ, де заплановано три проекти:  один – це капітальний ремонт водопроводу (роботи завершено)  та  два – капітальні  ремонти доріг місцевого значення (капремонт провулку Степового  в с. Барабой завершено, по іншому проекту роботи ведуться).

Дещо менше 60% робіт виконала Розквітівська ОТГ (субвенція на суму 2,5 млн грн), де наразі завершили капітальний ремонт мереж вуличного освітлення та незабаром отримають спецтехніку.

Понад 53% проектів реалізували у Лиманській ОТГ (загальна сума субвенції складає 4,2 млн грн). У громаді запланували чотири проекти, з яких два – придбання спецтехніки, що очікується вже в листопаді, один проект – це капремонт будинку культури та дитсадку, роботи за якими вже завершено.

Трохи більше 50% проектів виконали в Маразліївській ОТГ, яка має отримати понад 3 млн грн. У громаді за кошти субвенції проводяться роботи з реконструкції та капітального ремонту закладів освіти, розрахунок за виконані роботи здійснюється згідно з укладеними угодами.

Понад 50% робіт за проектами виконали у Ширяївській ОТГ. Тут за кошти субвенції (3,6 млн грн) планували провести капітальний ремонт дороги в с. Мар’янівка, однак результати першого тендеру були відхилені відповідно до рішення суду, повторний тендер проведено у жовтні, тож роботи буде завершено пізніше.

Інші ОТГ, які отримують субвенцію цього року, – Біляївська, Вилківська, Мологівська, Новокальчевська, Старокозацька, Тузлівська, Цебриківська, Яськівська – наразі виконали менше половини роботі за проектами.

Всього 24 ОТГ області мають отримати понад 92,5 млн грн інфраструктурної субвенції на реалізацію 125 проектів. Загальний відсоток виконання по області складає понад 61%.

При цьому Таїровська ОТГ не отримала інфраструктурну субвенцію через нез’ясовану ситуацію з результатами виборів.

Back To Top