У четвер, 28 липня, Професор Ґеорґ Мільбрадт, спеціальний посланник уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань…
В Авангарді почали будувати Центр безпеки громадян
В Авангардівській ОТГ на Одещині розпочалося будівництво Центру безпеки громадян. Як повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, майбутній Центр розміститься на вулиці Спортивній, це буде двоповерхова будівля площею майже 500 кв. метрів.
Вартість будівництва складає майже 12 млн грн, причому 3,5 млн грн виділено з державного бюджету, решта – місцеві кошти. Роботи мають бути завершені до 30 березня 2019 року.
У Центрі буде розміщено пожежну охорону, станцію швидкої медичної допомоги і кабінет дільничного офіцера поліції. Також передбачена єдина диспетчерська служба, яка буде координувати роботу пожежно-рятувального підрозділу, адресувати виклики по поліції, медичної допомоги. Центр буде укомплектований технікою і рятувальними автомобілями.

