skip to Main Content

В Авангарді почали будувати Центр безпеки громадян

В Авангардівській ОТГ на Одещині розпочалося будівництво Центру безпеки громадян. Як повідомляє Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, майбутній Центр розміститься на вулиці Спортивній, це буде двоповерхова будівля площею майже 500 кв. метрів.

Вартість будівництва складає майже 12 млн грн, причому 3,5 млн грн виділено з державного бюджету, решта – місцеві кошти. Роботи мають бути завершені до 30 березня 2019 року.

У Центрі буде розміщено пожежну охорону, станцію швидкої медичної допомоги і кабінет дільничного офіцера поліції. Також передбачена єдина диспетчерська служба, яка буде координувати роботу пожежно-рятувального підрозділу, адресувати виклики по поліції, медичної допомоги. Центр буде укомплектований технікою і рятувальними автомобілями.

Back To Top